www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 12:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 16, 2011 11:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 12:10 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Norwegia
Jeśli ktoś wycina z półgodzinnego czy nawet dłuższego kazania 10 sekund i na tej podstawie chce coś udowodnić, to od razu na kilometr śmierdzi to manipulacją, ktoś, kto ma odrobinę przyzwoitości i uczciwości zada sobie pytanie, dlaczego tak jest i będzie chciał sprawdzić całość. Podobnie zrobi prawdziwy chrześcijanin, oczywiście łowca zwiedzeń tak nie postąpi, bo jego nie interesuje prawda, ale sensacja i zadyma. Pan Jezus powiedział co należy zrobić gdy ktoś zgrzeszy:

"A jeśliby zgrzeszył brat twój, idź, upomnij go sam na sam; jeśliby cię usłuchał, pozyskałeś brata swego. Jeśliby zaś nie usłuchał, weź z sobą jeszcze jednego lub dwóch, aby na oświadczeniu dwu lub trzech świadków była oparta każda sprawa. A jeśliby ich nie usłuchał, powiedz zborowi; a jeśliby zboru nie usłuchał, niech będzie dla ciebie jak poganin i celnik" ewangelia Mateusza 18.15-17

Jak widać wszystko jest pięknie i prosto przedstawione, wiadomo jaka ma być zachowana kolejność i co należy robić, wiadome też jest jak Jezus traktował pogan i celników (nawet był nazywany ich przyjacielem), natomiast niektórzy totalnie olewają nakaz naszego Pana i robią po swoje, zupełnie inaczej, wielu łowców zwiedzeń wprowadziło nowe niebiblijne zasady, które można przedstawić tak:

"Podejrzewasz, że zgrzeszył brat twój, idź i poszukaj na niego haków, posłuchaj plotek na jego temat, a jak znajdziesz już coś, co się będzie nadawać do jego pogrążenia (nie ma znaczenia czy potwierdzone i prawdziwe), to natychmiast ogłoś to wszystkim dookoła i niech będzie dla ciebie wrogiem numer jeden, niszcz go na każdym swoim kroku" ewangelia Łowców Zwiedzeń 6.66

Łowcy zwiedzeń nie chcą opamiętania tych, którzy czy to upadli czy to poszli w jakieś zwiedzenie, oni chcą sensacji, przykładem jest np. Emanuel Mentsz który pisze artykuły na stronie "chleb z nieba", ten pseudo-chrześcijanin pisał mi pewne pomówienia i oszczerstwa na temat trzech pastorów, których tak się składa znam i to dość dobrze, wiedziałem, że nie jest to prawdą, chciałem aby podał jakieś dowody i konkrety, ale on tego nie zrobił, rozmawiałem z tymi pastorami na ten temat i Emanuel Mentsz dostał propozycję, aby się spotkać osobiście czy porozmawiać telefonicznie i napomnieć ich, jeden z nich sam powiedział, że przecież jeśli jest zwiedziony to nie zrobił tego celowo i jeśli błądzi to bardzo by chciał aby ktoś mu to pokazał, sam zaproponował rozmowę z Emanuelem Mentszem, aby on mu to pokazał, jednak Emanuel Mentsz wypiął się i odmówił, nie chciał postąpić tak jak nauczał Jezus, nie chciał osobiście upomnieć brata i liczyć na to, że usłucha, wolał dalej za jego plecami plotkować i pisać pomówienia. Łowca zwiedzeń Emanuel Mentsz to zwykły i pospolity oszust i kłamca, antychryst, a nie chrześcijanin. Tego typu łowców zwiedzeń jak on jest na pęczki, tworzą strony itd. które jedyny cel jaki mają to tropinie zwiedzionych i polowanie na czarownice, ale nie mają do zaoferowani nic budującego, nic co ma służyć do wzrostu duchowego.

Łowcy zwiedzeń nigdy nie postępują według zaleceń Pana Jezusa, nigdy nie napominają osoby, którą uważają za zwiedziona itd., ale tworzą strony, filmy i inne materiały przeciwko tej osobie, to pokazuje jakie są ducha...

Tacy pseudo-chrześcijanie zwani łowcami zwiedzeń robią krecią robotę prawdziwym chrześcijanom takim jak np. Dave Hunt, który nie jest łowcą zwiedzeń, ale człowiekiem, który w sposób rzeczowy i konkretny przedstawia złą drogę, na którą niektórzy wchodzą i pokazuje jak z niej wyjść i iść prawdziwą drogą za Chrystusem. Dave Hunt nie tylko przestrzega, ale również buduje, czyli robi to co należy do prawdziwych chrześcijan, i co ważne, on w przeciwieństwie do łowców zwiedzeń pokazuje prawdę, a nie bawi się w manipulacje.

ps. Emanuel Mentsz kilkakrotnie był przeze mnie (i nie tylko) napominany, ale nie usłuchał i nie odwrócił się od swojego grzechu, dlatego przestrzegam innych przed tym człowiekiem.

na tym kończę dyskusję w tym temacie

_________________
www.przemek-owczarski.blogspot.com
www.youtube.com/user/przemowczarski
www.chomikuj.pl/przemowczarski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 7:48 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
No ale skoro tak osmarowales Emanuela, co swoja droga uwazam za szcyt gnusnosci, to podaj moze godnosc tych trzech tajemniczych pastorow, co za raptem taka dyskretnosc, tym bardziej ze sa tacy 'wspaniali' to ujawnienie sprawy posluzy im na korzysc demaskujac Emanuela, bo same Twoje wrzaski swiadcza raczej przeciw Tobie poki co.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 10:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2011 5:10 pm
Posty: 199
Lokalizacja: Lublin, Warszawa, Kraków
Wybacz Hardi że nasza pierwsza rozmowa wygląda tak a nie inaczej.
Ale nadal myślę że się zapędzasz.
Obsmarowałeś człowieka z imienia i nazwiska, bez możliwości sprawdzenia tego co pisze, czy mówi.
Pokaż jego błędy, daj linki do fałszywych informacji które głosi, jak mówisz rozmawiałeś z nim kilka razy, to może chociaż maila, co by można było napisać do niego. o przepraszam, na chlebie jest info że na wszystkie maile on sam odpisuje. więc temat z pisaniem można uznać za załatwiony. ale mimo wszystko, podaj proszę linki do jego dzieł, z powodu których nazywasz go antychrystem. NIGDY nie słyszałem żadnych jego dokonań, więc będę bezstronny w tej sprawie.
Widzisz, jeśli nazywasz kogoś antychrystem, a ten jest wierzącym, może nawet odrodzonym człowiekiem, musisz mieć ku temu naprawdę poważne powody. Dobrze byłoby je sprawdzić i modlić się i rozmawiać z człowiekiem, a jeśli by rzeczywiście nie usłuchał, ostrzegać innych.
Póki co, brzydko powiem, zadymiłeś bracie.
Drugą sprawą z którą nie mogę się zgodzić, to Twoje podejście do łowców zwiedzeń.
Zarzucasz nam coś, co po prostu nie jest prawdą. Posługujesz się przy tym stylem który jest poniżej krytyki, tworząc pseudoepigrafy :), bo w żadnej Biblii nie znalazłem ewangelii autorstwa Łowców Zwiedzeń :)

Cytuj:
Łowcy zwiedzeń nigdy nie postępują według zaleceń Pana Jezusa, nigdy nie napominają osoby, którą uważają za zwiedziona itd., ale tworzą strony, filmy i inne materiały przeciwko tej osobie, to pokazuje jakie są ducha...


chyba wyciągnąłeś za daleki wniosek.
zanim zdecydowałem się ostrzec wielu przed niejakim P***** Sz******, wiele miesięcy z nim rozmawiałem i modliłem się o niego. Później ostrzegłem radę zboru, że chyba mylą się w ustanowieniu go diakonem. Nie tylko modliłem sie o niego, ale i postępowałem z nim zgodnie z tym co mówi Pismo, jak należy postępować w takiej sytuacji. Pisze o Pawle, gdyż do jego herezji jest link w poście o blogach.
Dlaczego o tym piszę? Dlatego że nie KAŻDY Łowca zwiedzeń nie postępuje wg. zaleceń Jeszui Mesjasza .

Cytuj:
Tego typu łowców zwiedzeń jak on jest na pęczki, tworzą strony itd. które jedyny cel jaki mają to tropinie zwiedzionych i polowanie na czarownice, ale nie mają do zaoferowani nic budującego, nic co ma służyć do wzrostu duchowego.


być może masz rację, że łowców w tym typie jest na pęczki. Ale czy można generalizować że wszyscy? I jeszcze, taka uwaga. Jedni usługują takim inni innym darem. Łowca obdarzony rozróżnianiem duchów, będzie uczulony przez tego samego Ducha na herezję, wypaczenia, złe nauczanie, a nawet, czego kilka razy doświadczyłem, na ukryte życie człowieka. Jeden naucza, inny w tym samym Duchu prorokuje, jeszcze inny rozróżnia duchy. Ważne aby ujawniać w miłości, i z powodu miłości. Najpierw do Boga JHWH, później do kościoła, jeszcze później do reszty ludzi.

w miłości,

K.

P.S. jeszcze pozwolę sobie dopisać.
Napisałeś że
Cytuj:
nigdy nie napominają osoby, którą uważają za zwiedziona


czasami nie trzeba być obdarowanym rozróżnianiem, bo i takich którzy rozróżniają warto badać z Pismem. Tych których uważają... zdrowy chrześcijanin będzie badał nauczycieli i to co nauczają. Pismo i zdrowa nauka sama się obroni.


Ostatnio edytowano Pt cze 17, 2011 11:27 am przez Koriel, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 10:46 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 31, 2010 10:03 am
Posty: 268
Hardi, podaj nazwiska pastorow skoro obasmarowales Mentscha.Wielu z nas zna dobrze KZ, wiec chyba nie bedzie problemu z ocena nauczania.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 17, 2011 11:17 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
"Jeśli WIDZISZ, że brat Twój zgrzeszy". Wystarczy przeczytać ten tekst uważnie, żeby zobaczyć, że chodzi o grzech, a nie o fałszywe nauczanie fałszywych nauczycieli, które się SŁYSZY. Jeśli ktoś publicznie wygłasza treści sprzeczne z Biblią, to należy je publicznie prostować - taki obowiązek mają nauczyciele i przywódcy, ale często nie chcą go wypełniać, żeby się komuś nie narazić:

"Biskup bowiem [powinien być] trzymający się prawowiernej nauki, aby mógł zarówno udzielać napomnień w słowach zdrowej nauki, jak też dawać odpór tym, którzy jej się przeciwstawiają" [Tyt. 1:9]

We wczesnym Kościele robiono to publicznie, zapraszając nauczycieli, którzy prostowali nauki heretyków wobec całej społeczności.

Apostoł Paweł publicznie podał imiona zwodzicieli, których nauki nazwał zgorzelą czyli gangreną:

"(...) a nauka ich szerzyć się będzie jak zgorzel; do nich należy Hymeneusz i Filetos, którzy z drogi prawdy zboczyli, powiadając, że zmartwychwstanie już się dokonało, przez co podważają wiarę niektórych" [II Tym. 2:17-18]

Benny Hinn i inni przedstawieni w filmie "nauczyciele" głoszą publicznie nauki sprzeczne ze Słowem Bożym, które są powszechnie znane i w dobie internetu można sobie spokojnie sprawdzić to, co sami w filmie mówią - zresztą żeby kogoś oskarżyć o manipulację, należy przedstawić dowody. Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu. Hardi, na razie żadnych dowodów tych rzekomych manipulacji nie podałeś, więc jesteś oskarżycielem fałszywym.

Zwodziciele i ich zwolennicy oraz obrońcy próbują przekręcić Słowo Boże i atakować tych, którzy się fałszywej nauce przeciwstawiają. Dlaczego? Bo jeśli nie potrafią obronić fałszywej nauki na gruncie Pisma, to najlepszą obroną jest atak. Najczęściej to oni szerzą plotki, ponieważ nie mają argumentów merytorycznych.

Dave Hunt, którego miałem przywilej poznać osobiście i z którym mam przywilej współpracować, tłumacząc jego materiały, również jest nazywany "łowcą zwiedzeń" przez ludzi, których pali obnażana przez niego prawda. I również jest oskarżany o "manipulacje" przez tych, którzy nie mają argumentów, więc imają się pomówień. Jak na razie nie stwierdził, że robię mu "krecią robotę". I radziłbym Ci nie wypowiadać się w imieniu Dave'a Hunta, którego prawdopodobnie nie widziałeś nigdy na oczy (oprócz materiałów filmowych). Piszę to dlatego, że mnie również byłeś łaskaw przykleić łatkę "łowcy zwiedzeń".

Twoje opowieści na temat Emanuela również nie zostały poparte źródłami, więc traktuję je jako niesprawdzone oskarżenia bez pokrycia. I to ciężkie oskarżenia rzucane publicznie. Za takie rzeczy w świecie grozi rozprawa sądowa. Jak słusznie zauważyła Axanna, sam nie przestrzegasz tego, czego żądasz od innych. Po prostu obsmarowałeś człowieka wobec całego świata, powołując się na prywatne rozmowy. Tego nie robią nawet przyzwoici poganie.

Nie chcę, żebyś podawał tutaj imiona, nazwiska i numery telefonów, ani cytował "pewne pomówienia i oszczerstwa", bo nie jesteśmy maglem ani portalem towarzyskim. Jeśli masz zamiar opowiadać o czyimkolwiek życiu prywatnym i widzisz czyjś grzech, to idź do niego osobiście, a jeśli się nie upamięta, to weź ze sobą dwóch lub trzech braci i idźcie do niego jeszcze raz. Jeśli się nie upamięta, postaw sprawę przed jego zborem.

Na naszym forum nie plotkujemy. Możemy dyskutować o konkretnych naukach, poglądach, teoriach czy tezach na podstawie Słowa Bożego. Jeśli ktoś chce poznać jakieś dane prywatne, to niech to robi na własną odpowiedzialność i na priva.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 18, 2011 6:34 pm 
Hardi napisał(a):
Adams napisał(a):
Proszę więc o opinie co sądzicie o tym filmiku, wydaje mi się, że część wypowiedzi jest trochę wyjęta z kontekstu...

i tu jest "pies pogrzebany"... mimo, że wielu z tamtejszych nauczycieli nie przyjmuję i nie akceptuję to jednak baaaaardzo nie podoba mi się fakt, że autor tego filmiku jest zwykłym manipulatorem, który przekręca i naciąga pewne wypowiedzi, aby udowodnić swoje... kilka rzeczy udało mi się kiedyś przypadkiem sprawdzić i okazało się, że wypowiedzi są totalnie powyciągane z kontekstu i ich autor nie miał na myśli tego co przedstawił autor filmiku... zarówno autor tego filmiku jak i jego bohaterowie, są po jednych pieniądzach...


Hardi, troszke rzeczywiscie sie zapedziles i zamiast wydac opinie na temat filmiku, o ktora byla prosba, osadziles czlowieka. On moze to robic w dobrej wierze jak i Ty, Hardi, wierze.
Trzeba bylo poprzestac na tej cennej uwadze co napisales w kolejnym poscie, moim zdaniem.
Cytuj:
mi zawsze zapala się czerwona lampka ostrzegawcza gdy ktoś cytuje fragmenty czyiś wypowiedzi (czy to audio czy w formie pisemnej) bez podania źródła, bo jak życie już nie raz mi pokazało, często dochodzi do zwykłych manipulacji


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N cze 19, 2011 7:38 am 
bo "jaki kon jest" kazdy sam widzi, zgadzam sie z Kristina;
kristina napisał(a):
Film mało ciekawy,jakiś pocięty,poszarpany,emocjonalny,.Osobiste moje uczucia...nic nie wnoszący. Zero.[/quote]
Cytuj:
Kto jest autorem.?
nawet mnie to nie interesuje.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N cze 19, 2011 9:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Hardi napisał(a):
Emanuel Mentsz który pisze artykuły na stronie "chleb z nieba", ten pseudo-chrześcijanin pisał mi pewne pomówienia i oszczerstwa na temat trzech pastorów, których tak się składa znam i to dość dobrze, wiedziałem, że nie jest to prawdą, chciałem aby podał jakieś dowody i konkrety, ale on tego nie zrobił, rozmawiałem z tymi pastorami na ten temat i Emanuel Mentsz dostał propozycję, aby się spotkać osobiście czy porozmawiać telefonicznie i napomnieć ich, jeden z nich sam powiedział, że przecież jeśli jest zwiedziony to nie zrobił tego celowo i jeśli błądzi to bardzo by chciał aby ktoś mu to pokazał, sam zaproponował rozmowę z Emanuelem Mentszem, aby on mu to pokazał, jednak Emanuel Mentsz wypiął się i odmówił, nie chciał postąpić tak jak nauczał Jezus, nie chciał osobiście upomnieć brata i liczyć na to, że usłucha, wolał dalej za jego plecami plotkować i pisać pomówienia.

Rozmawialam troche z "oskarzonym" i sie dowiedzialam ciekawych rzeczy... Nie moge wszystkiego upubliczniac, ani tez podawac nazwisk, zgodnie z zastrzezeniam Smoka, ale powiem tylko ze chodzilo o socjotechniczne i okultystyczne metody prowadzenia zboru i wiazania ludzi oraz ingerowania w ich myslenie (emocje, motywacja, sukces) zamiast prowadzenia do Chrystusa, jakie na przyklad sie stosuje w zborze Filadelfia w Wodzislawiu Slaskim - wedlug wzorcow opracowanych przez Ricka Warrena w instrukcji pt. "Kosciol Swiadomy Celu" :

http://www.chlebznieba.pl/index.php?id=280

Dodam jeszcze, ze w kwestji tych praktyk, czy danego zboru osobiscie nie jestem w temacie i jakos nie mam czasu tego zglebiac, bowiem mam bardzo ograniczony czas wolny, ktory musze poswiecic na sprawy wazniejsze. Natomiast info podaje dla zainteresowanych, jakby ktos chcial, to sie moze zapoznac.

A i a propos, to wedlug moich prywatnych obserwacji to roznego rodzaju "metody ingerowania" w myslenie, a takze w sumienie itp. sa stosowane prawie wszedzie, nie wiem o ile sie to powiazane z okultyzmem, ale z roznymi standardowymi "chwytami" do prania mozgow napewno. Widac to golym okiem nawet przy powierzchownym zapoznaniu sie z jakims zborem - wszedzie standardowo, kasta przewodniczacych i nie majacy do gadania motloch, bezwzgledny autorytet pierwszych i zero mozliwosci wypowiedzi, czy jakiejkolwiek krytyki odnosnie na przyklad klamliwych kazan dla drugich. Poki siedzisz cicho jest ok, ale jak zaczniesz wierzgac, to zobaczysz... ale nie bede juz sie wglebiac.

Natomiast na temat Hardiego przeczytalam gdzies ponizsza opinie (ktora sie wydaje byc na rzeczy):

"Hardi to właśnie jedna z ofiar tych praktyk, dlatego mówi On jak chrześcijanin, ale wszystko co robi świadczy przeciwko niemu - to jest życie w rozdwojeniu > to schizofrenia..."

Co do filmiku, to wedlug mnie nie jest zbyt wartosciowy, jakas tasma bluzniacych delikwentow nie wnoszaca zbyt wiele, ale zeby podnosic larum, ze niby smierdzi komus wyciecie dziesieciosekundowego bluznierstwa wyjetego z (hehe) kontekstu - to moim zdaniem wlasnie dobrze ilustruje i potwierdza powyzsza opinie...

Natomiast to:
agnieszkas napisał(a):
bo "jaki kon jest" kazdy sam widzi, zgadzam sie z Kristina

tez jest ciekawe, ze sie widzi tylko siebie i sie ma sie za "kazdego".... :roll:
Gdybys nie zauwazyla, to sa tu ludzie, myslace troche inaczej od Ciebie i Kristiny (bez urazy do Kristiny, gdyz to nie ona mowi o sobie "kazdy")...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N cze 19, 2011 11:32 pm 
Tak dla wyjasnienia, to, ze napisalam, ze "kazdy widzi", nie oznacza, ze uwazam sie za wszystkich, ale uwazam, ze kazdy sam umie ocenic, a ja zgadzam sie z Kristina (zreszta Ty tez masz podobne zdanie), wiec jesli nie masz nic madrego do napisania tylko zaczepki ad personam co jak dobrze nazwalas jest "szczytem gnusnosci" to powtorze za Smokiem ; "wykorzystaj te szanse na milczenie!" No i nie mierz innych swoja miara !


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 8:51 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Axanna napisał(a):
Natomiast na temat Hardiego przeczytalam gdzies ponizsza opinie (ktora sie wydaje byc na rzeczy):
Axanno, nie zniżajmy się do poziomu forów, na których plotkuje się o ludziach i obgaduje osoby zamiast tematów. Lepiej się odnosić do konkretnych wypowiedzi. Nie chciałbym, żeby forum UP zamieniło się w magiel, bo to nie jest chrześcijańskie podejście do dyskusji. Daj szansę Hardiemu, żeby się zawstydził, zamiast odpowiadać mu "oko za oko".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn cze 20, 2011 9:30 am 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 1:54 pm
Posty: 829
Co do szansy, to troche go znam í bylam wielokrotnie przez niego zaliczana do antychrystow - z tupetem i publicznie.
Ale w sprawie oddawania 'za oko' masz racje, przepraszam, powinnam panowac nad emocjami, ale nie zawsze mi sie udaje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 06, 2012 6:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
http://www.sfora.pl/Poslowie-na-Wyspach ... ami-a46142
Dałam link bo jestem mocno zdziwiona.Nawet nie kopniakiem.Ale całą osobą,sposobem mówienia Todd głosi siebie samego.
Najbardziej zaś dziwi mnie KTO ze starszych pozwala Mu jeździć po świecie.Po tym dziwnym 'przebudzeniu" po rozwodzie.Co na to jego bracia i siostry? :(

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sie 07, 2012 6:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Naoglądałem się takich gości i "proroków". Szaleni ludzie niemniej od razu dorabia mu się gędę, że bije i "uzdrawia" kopniakami. Przecież on tam nikogo nie uderzył w rozumieniu powszechnym tego słowa to było tylko markowanie. "ciosy duchem świętym" to specjalność pewnego nurtu :). Na szczęście mam to już dawno za sobą i teraz mogę się z tego pośmiać :)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt sie 07, 2012 11:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
kristina napisał(a):
Najbardziej zaś dziwi mnie KTO ze starszych pozwala Mu jeździć po świecie. Po tym dziwnym 'przebudzeniu" po rozwodzie. Co na to jego bracia i siostry?
Nie zapominaj, że on jest już "apostołem" "wyświęconym" przez samą śmietankę ruchu nowej reformacji apostolskiej. Dokumentacja filmowa jest tutaj:

http://www.ulicaprosta.net/nowastrona/t ... ja%20video

SM napisał(a):
Przecież on tam nikogo nie uderzył w rozumieniu powszechnym tego słowa to było tylko markowanie.
Nieprawda. Sam o tym opowiada i mówi, że kopnięta kobieta upadła na podłogę. Możesz to znaleźć w jednym z odcinków wykładu Justina Petersa, który pokazuje film z wypowiedzią samego Bentleya na ten temat.

http://www.youtube.com/watch?v=ijY7v-jz ... ure=relmfu

Można to obejrzeć od 27 minuty mniej więcej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 18, 2016 11:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 03, 2013 12:12 am
Posty: 101
Smok Wawelski napisał(a):
SM napisał(a):
Przecież on tam nikogo nie uderzył w rozumieniu powszechnym tego słowa to było tylko markowanie.
Nieprawda. Sam o tym opowiada i mówi, że kopnięta kobieta upadła na podłogę. Możesz to znaleźć w jednym z odcinków wykładu Justina Petersa, który pokazuje film z wypowiedzią samego Bentleya na ten temat.

http://www.youtube.com/watch?v=ijY7v-jz ... ure=relmfu

Można to obejrzeć od 27 minuty mniej więcej.

Dzięki. Właśnie szukałem tego fragmentu. I w jakimś sensie wciąż nie mogę się temu nadziwić. :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL