www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Śr maja 08, 2024 9:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 14, 2005 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Tak, nam tez sie ulozylo "samo".. :lol: I wszystko od razu bylo takie... oczywiste, naturalne... no i w ogole... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 14, 2005 11:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2005 1:01 pm
Posty: 86
itur napisał(a):
Tak, nam tez sie ulozylo "samo".. :lol: I wszystko od razu bylo takie... oczywiste, naturalne... no i w ogole... :lol:


"oczywiste, naturalne"... właśnie tak bym chciał i tego szukam..

Adam, dzięki za budujący przykład z twego życia!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 8:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 3:58 pm
Posty: 339
Przeszłości brak ale może jak Pan da bedzie przyszłość :lol:
Macie rację Itur i Adamie. Nic gorszego nie może nas dopaść jak szarpanie sie , wpadanie w panike i pomaganie Panu na siłę.
Pewna siostra powiedziała że jestem naiwna bo wierzę że w swoim czasie Pan daje to co jest dla nas dobre a skoro czegoś nie daje to właśnie ten brak jest dobry. Nie chodzi tylko o męża/żonę. Przekonałam się dopiero gdy zrezygnuje z własnych starań i wyobrażeń, planów ( zwykle niestety dopiero dlatego że wszystkie się zawaliły a ja patrze na kupe gruzu :cry: ). Uznam Boga za Boga. Bardziej szukam Jego oblicza i Jego dla Niego samego. Patrze na to jaki On jest nie na swoje problemy i pozwole Mu poukładać moje sprawy według Jego mysli wszystko znowu zaczyna miec sens i klei się.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 2:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2005 1:01 pm
Posty: 86
Macie rację Drodzy! Ja bynajmniej nie szarpię się w swojej samotności, choć latka by do tego skłaniały, ale postanowiłem przyjąć biblijną zasadę otrzymywania błogosławieństw.
Po pierwsze, zero "kociokwiku" i narzekania i biadania tylko radośc z tego, że moją pomocą jest Pan i jemu mogę ufać..
Po drugie, RZECZYWISTE zaufanie Panu, czyli odpoczywanie w Nim, co nie wyłącza praktycznego działania skierowanego na cel..
Jeśli robie co mogę, a nie wychodzi to znaczy tak mam być i patrz punkt pierwszy!
Fajnie się tak żyje, choć czasem bardzo ciężko powiedzieć "nie" swoim wydelikaconym emocjom i starej ciotce, która gdzies w środku siedzi i narzeka: "A widzisz?, A po co Ci to? A inni mają lepiej i się nie przejmują!" itd.
Ale tu na forum chciałem zagaić, bo jednak boli mnie ten problem.. I nie żałuję bo dużo skorzystałem od Was..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 4:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:17 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Katowice
Kiedyś,żona zaczęła ''marudzić'',że przydał by się nam samochód.A ja na to-''skoro go nie mamy,to pewnie nam nie potrzebny,bo gdyby był potrzebny,a Pan obiecał zaspokoić nasze potrzeby(nie mylić z zachciankami!),to byśmy ten samochód mieli''.
Ktoś powie-''aleś wierzący ,bracie,no no?''
Gdzie tam.Poprostu wtedy byłem blisko Pana i wszystko widziałem na różowo.ALE TO DZIAŁAŁO!!!Po kilku miesiącach samochód,można powiedzieć, sam się pojawił na naszym podwórku.Naprawdę bez naszych zabiegów i pieniędzy.Pan przysłał człowieka,który go znalazł,wytargował niziutką cenę i dostarczył go pod dom.I dodam,że ten człowiek nie był wierzący!Po kilku latach sprzedałem ten samochód 9 razy drożej!!!I co?!Watro zostawić problemy Jezusowi???
Tylko gdybym tak zawsze umiał.... :(
No ale ja nie umię,więc dlatego zgodziłem się bym umarł i aby wierzył za mnie nowy człowiek.Ależ boli!!! :shock:
Prawdą jest też,że ''Jego brzemię jest lekkie a krzyż miły''. :D

_________________
adam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 4:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 3:58 pm
Posty: 339
Mam pytanie techniczne. Infantylne... Na forach to do tej pory bywałam tylko jako gość. Czytałam co ludzie mówią. (Pozdrowiena dla Sylki którą po tej uroczej kamelce kojarze :D ) Teraz napisałam swoje pierwsze posty. Rety! A mówiłam sobie że w "wirtualne dysputy" sie nie włącze. Nie wiem jak sie cytuje. Tak by "cytat" był w ramce.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 9:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2005 1:01 pm
Posty: 86
Bea napisał(a):
Mam pytanie techniczne. Infantylne... Na forach to do tej pory bywałam tylko jako gość. Czytałam co ludzie mówią. (Pozdrowiena dla Sylki którą po tej uroczej kamelce kojarze :D ) Teraz napisałam swoje pierwsze posty. Rety! A mówiłam sobie że w "wirtualne dysputy" sie nie włącze. Nie wiem jak sie cytuje. Tak by "cytat" był w ramce.


Bea, to bardzo proste. po prostu szukasz posta który chcesz zacytować i w górnym prawym rogu jest prostokąt z napisem "cytuj". Naciśnij go i już po problemie. Zawsze dostajesz cytat z całego posta, jeśli chcesz z niego coś wybrac to po prostu gdy już wciśniiesz "cytuj" to wykasuj to, co Cię nie interesuje..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 9:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 3:58 pm
Posty: 339
Dzięki :) No cóż proste, faktycznie...
Prawdziwa owieczka boża ze mnie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 10:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 10:57 pm
Posty: 278
Bea, również pozdrawiam :D

_________________
www.sylkarayska.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 15, 2005 11:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Wy się tu nie pozdrawiajcie tylko pomóżcie chłopu żonke znaleźć :!: :wink: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 16, 2005 8:25 am 
Cytuj:
Nie wiem jak sie cytuje. Tak by "cytat" był w ramce.


Pamietac musisz o tym zeby przed cytowanzm tekstem bylo slowo "quote" w kwadratowych klamerkach (czyli ["quote"] a na koNcu tak samo z ukosnikiem
["/quote"]

Oczywiscie opusc te cudzyslowy, musialem je wstawic by ten tekst nie wyszedl wlasnie w ramce.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 16, 2005 1:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 3:58 pm
Posty: 339
Cytuj:
Pamietac musisz o tym zeby przed cytowanzm tekstem bylo slowo "quote" w kwadratowych klamerkach (czyli ["quote"] a na koNcu tak samo z ukosnikiem
["/quote"]

Oczywiscie opusc te cudzyslowy, musialem je wstawic by ten tekst nie wyszedl wlasnie w ramce.

:!:
Wielkie dzięki Ezdrasz i Gościu
Człowiek całe życie się uczy :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 9:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2005 1:01 pm
Posty: 86
Chyba wezmę sobie listę sióstr ze zboru, wykreślę te, które mnie by wykresliły :wink: a potem rzuce losy!! :idea:

Bo to biblijne! Tak wybierali 12tego apostoła zamiast Judasza i to w czasie, gdy mieli juz Ducha Świętego :!:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 18, 2005 7:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 3:58 pm
Posty: 339
Ezdrasz napisał(a):
Chyba wezmę sobie listę sióstr ze zboru, wykreślę te, które mnie by wykresliły :wink: a potem rzuce losy!! :idea:

Bo to biblijne! Tak wybierali 12tego apostoła zamiast Judasza i to w czasie, gdy mieli juz Ducha Świętego :!:


No biblijne, biblijne, jak najbardziej :wink:
Jeszcze poza losami możesz runo położyć. To też biblijne :lol:
Są jeszcze jakieś inne biblijne sposoby?

Mieli Ducha Świętego?
W rozumieniu baptystycznym oczywiście :wink:
bo zielonoświatkowym to maja Go dopiero w nastepnym rozdziale


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 18, 2005 11:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 9:30 am
Posty: 142
Lokalizacja: Wroclaw
Bea napisał(a):
Ezdrasz napisał(a):
Chyba wezmę sobie listę sióstr ze zboru, wykreślę te, które mnie by wykresliły :wink: a potem rzuce losy!! :idea:

Bo to biblijne! Tak wybierali 12tego apostoła zamiast Judasza i to w czasie, gdy mieli juz Ducha Świętego :!:


No biblijne, biblijne, jak najbardziej :wink:
Jeszcze poza losami możesz runo położyć. To też biblijne :lol:
Są jeszcze jakieś inne biblijne sposoby?


Tak, to są oczywiście sposoby starotestamentowe, niestety spotykane w dzisiejszych zborach charyzmatycznych jako prowadzenie przez Ducha sw. Zgroza!!!

_________________
******************************
www.csg.com.pl
www.talent.org.pl
www.wizjadlaizraela.org
www.creationism.org.pl
******************************


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL