www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 8:01 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 01, 2006 5:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt kwi 29, 2005 1:01 pm
Posty: 86
Wow!!! Swaty zadziałały! Hurrraaa!

No to Ezdrasza na wesele nie zaprosić NIE WYPADA!!!! :roll: :)

no i Smoka!

no i Adam!

Hmm... no rozumiem... za dużo nas.. :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 02, 2006 8:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
Itur:
Cytuj:
Na pocieszenie radosne wiesci: jedna z forumowiczek juz prawie szykuje sie do slubu!!! To jedna z "moich" panien! Z Boza pomoca podzialaly swaty!


Reszcie twardzieli pozostało forum
........... na osłodę :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 06, 2006 1:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 16, 2005 9:30 am
Posty: 142
Lokalizacja: Wroclaw
itur napisał(a):
O przepraszam, ja jeszcze na tym interesie nic nie zarobilam i nie wiem czy dorobilabym sie kokosow :wink: Bo niektorzy samotni nie chca dac sie swatac i dzialaja na wlasna reke, z marnym nieraz skutkiem :lol:


To dobrze bo jak długą gwarancję należałoby wystawiać? Chyba, że część dochodu przeznaczałabyś na premię gwarancyjne i rękojmię usunięcia braków? :D

_________________
******************************
www.csg.com.pl
www.talent.org.pl
www.wizjadlaizraela.org
www.creationism.org.pl
******************************


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 31, 2006 5:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 31, 2006 12:48 pm
Posty: 28
Jak sobie radzic z samotnoscia? Ja jakos sobie radze. Jestem wolna ale nie samotna :D Jestem po kilku zwiazkach i wiem ze jednak warto jest czekac na TEGO WLASCIWEGO CZLOWIEKA od Boga.Nie wrato isc na kompromis!! Mialam i mam sporo okazji zwiazania sie z czlowiekiem niewierzacym ale nie chce....nie wyobrazam sobie zycia z czlowiekiem z ktorym nie bede mogla sie modlic i dzielic sie tym co BOg czyni w moim zyciu.Wiec czekam ,czekam ...oczywiscie sa chwilunie zwatpienia i wpadania glupich pomyslow do glowy ale nie dam sie 8) Wierze ze Bog w kazdym czasie wspiera, wiec i w tym kiedy jestesmy singlami.Wiec glowa do gory ludziska!!!! Bog ma swoj czas na wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 01, 2006 11:47 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:17 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Katowice
Lisie,masz rację z tym niedopasowaniem.Nie znam osób i charakterów bardziej niedopasowanych niż ja i moja żona.Nasze małżeństwo przeszło przez wiele prób z tego powodu.Ale jednego jesteśmy pewni.To Pan nas połączył i nigdy o tym nie zapominaliśmy.W Bożej ekonomii takie coś jak ludzkie charaktery nie ma żadnego znaczenia.
A to,że jesteśmy wciąż razem nie jest wcale wynikiem dbania o nasz związek(Itur, :wink: )tylko owocem powierzenia naszego małżeństwa Chrystusowi.Szkoda tylko,że potrafiliśmy zrobić to tak naprawdę na serio i świadomie(bo nieświadomie to czyni każda młoda para-taki zwyczaj)dopiero wtedy,kiedy nasze siły i sposoby ratunkowe się już wyczerpały.
Budowanie przez każde z osobna i razem swego życia w Chrystusie jest gwarancją przetrwania burz.Inaczej żadne dobre postanowienia i wysiłki na niewiele się zdadzą.
Sabina już dawno przestała łudzić się,że nauczę się pamiętać o tym by mówić jej jak najczęściej,że ją kocham(i takie tam...) a ja już dawno przestałem liczyć na to,że po 19-tu latach wkońcu zapamięta,że nie lubię makaronu w zupach.
Ona żyje i wzrasta w Panu bez mojego częstego(hmmmm...nawet bez żadkiego) ''kocham cię'',a ja wcinam zupy z makaronem.
Tego wszystkiego nauczył nas Pan na krzyżu. :)

_________________
adam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 8:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Adam napisał(a):
Budowanie przez każde z osobna i razem swego życia w Chrystusie jest gwarancją przetrwania burz. Inaczej żadne dobre postanowienia i wysiłki na niewiele się zdadzą.

To jest prawda.

Cytuj:
Sabina już dawno przestała łudzić się,że nauczę się pamiętać o tym by mówić jej jak najczęściej,że ją kocham(i takie tam...) a ja już dawno przestałem liczyć na to,że po 19-tu latach wkońcu zapamięta,że nie lubię makaronu w zupach. Ona żyje i wzrasta w Panu bez mojego częstego (hmmmm... nawet bez żadkiego) ''kocham cię'', a ja wcinam zupy z makaronem. Tego wszystkiego nauczył nas Pan na krzyżu. :)

Częste "kocham Cię" w stosunku do własnej żony nie musi (i nie powinno) być efektem wymęczonej tresury w ramach chrześcijańskiego poradnika "7 kroków do szczęśliwego małżeństwa". Kiedy ja oddałem Bogu moje życie i nasze małżeństwo, zacząłem mówić Smoczycy takie rzeczy bez wysiłku i przypominania sobie, że powinienem. Jej natomiast Pan skutecznie objawił, że nie lubię cynamonu i imbiru. Dbanie o związek jest wolą Bożą i nie musi być cielesnym wysiłkiem nieukrzyżowanego człowieka. Przypuszczam, że nawet "ukrzyżowane żony" wolałyby jednak słyszeć od mężów jak najczęściej te piękne słowa... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 05, 2006 12:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Widzę, że temat ożywa co jakiś czas.. :-)

Ale prawdziwa bomba singlowa wybuchnie wkrótce!!! Otóż organizuję ogólnopolską konferencję dla singli z nietypowym zamiarem autodestrukcji statusu uczestników!! :wink: :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 05, 2006 1:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 15, 2005 7:24 pm
Posty: 1321
:lol:
Może być problem. Jeżeli animator tego biura matrymonialnego sam nie postara się o zaufaną sekretarkę, nie pomogą wykłady.
:lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 05, 2006 2:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 5:14 pm
Posty: 910
Lokalizacja: Świnoujście
Mam! Mam supersekretarke!! :lol: Ale animator dosc wybredny chyba jest i nie wiem czy przejdzie... :lol: :wink:
A tak na serio to fajny pomysl Robson! Mam nadzieje na totalna, gremialna autodestrukcje!! Oj, ale sie bedzie dzialo! :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 05, 2006 3:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
ITUR...no niechże Cie uściskam!!!!!Twój entuzjazm zaraził mnie. :D :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 05, 2006 4:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
A czy byłe single mogą się pojawić jako goście? :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 06, 2006 10:31 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 08, 2005 5:17 pm
Posty: 595
Lokalizacja: Katowice
Ale chyba tylko pod warunkiem,że nie poddadzą się tej zapowiadanej powszechnej autodestrukcji swojego aktualnego statusu 8)

_________________
adam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 12:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Śmiejcie się, śmiejcie, a nadchodzi rewolucja dla singli!!

Wkrótce single wyjdą ze wstydliwego ukrycia, zaczną odważnie rozmawiać, mówić o tym jak się czują, o czym marzą i że czasem cierpią!

Wkrótce będą mieli swoją www i będą mieli jeszcze jeden kanał, żeby zniszczyć swoj singlizm!! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 07, 2006 9:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 31, 2006 12:48 pm
Posty: 28
8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 25, 2006 4:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 20, 2005 2:35 pm
Posty: 330
Słuchajcie! Kochani! Konferencja dla singli nabiera rozpędu!

Zgłasza się troszkę mało braci więc jeśli znacie zatwardziałych singli płci męskiej to proszę dajcie im znać, żeby wysłali pustego maila na adres dosw@wp.pl a ja wyślę im wszystkie info..

Pomóżcie singlom!! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL