www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 7:57 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Curry Blake
PostNapisane: Cz maja 21, 2015 8:45 am 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 23, 2015 3:31 pm
Posty: 12
Witam, mam nadzieję że nie dubluję tego tematu.
Czy ktoś zetknął się z naukami Currego Blake'a? Trafiłem w internecie na serię jego wykładów i osobiście coś mi w tym wszystkim nie grało.

http://youtu.be/OVFFUkmk_lE


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Curry Blake
PostNapisane: Cz maja 21, 2015 9:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
http://www.ulicaprosta.net/new/artykuly ... enie-ciala


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Curry Blake
PostNapisane: Śr wrz 09, 2015 7:52 am 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 21, 2014 11:45 am
Posty: 30
"Analizując służbę Blake’a czy też działalność Pokoi Uzdrowień musimy rozpocząć od samego początku. A tam spotkamy się z J. G. Lake’em, który był prekursorem nauki Ruchu Wiary. Dlatego musimy uświadomić sobie, kim był Lake i czy naprawdę był on prorokiem Boga, którym On potężnie się posługiwał. Bo jeśli prawdą jest, że jego nauka składała się z promowania mistyczno-okultystycznych doznań oraz doświadczeń w duchu New Age, których kulminacją było stwierdzenie o boskości człowieka, to możemy poważnie kwestionować wszystkie służby oraz nauki, które w sposób bezpośredni czerpią z duchowej spuścizny J. G. Lake’a. W naszym materiale pojawi się również zjawisko Grave Sucking, pochodzące z kościoła Bethel Billa Johnsona, który, jak wskażemy, jest inspirowany m.in. heretyckimi naukami Wiliama Branhama"

materiał poświęcony tej służbie: http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/09/ ... a-j-g.html

_________________
http://www.zwiedzenie.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Curry Blake
PostNapisane: Wt kwi 17, 2018 9:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 21, 2007 3:14 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
Witajcie, chciałem odnowić temat, bo Curry B. zawita do Krakowa w maju 2018 roku. Ambasadorem akcji jest niejaka Lucy Rashkovski, która prowadzi wykłady na Facebooku oraz zachęca do anty krytykaństwa wobec innych chrześcijan zachowujących się dziwnie i niebiblijnie. Przeglądając FB trafiłem na transmisję na żywo jaką prowadziła Rashkovski. Pani Lucy relacjonowała świadectwa z działania mocy bożej na spotkaniach Currego Blake, zachęcając tym do uczestnictwa na konferencji w Krakowie. Wykładowczyni opowiadała jak to Blakea gryzła chrypka od opowiadania i jeden ze słuchaczy polecił mu Sudafed, który miał zneutralizować drapanie w gardle a przez to udoskonalić głoszenie. Po krótkim czasie Curry odczuł drgawki w ciele i zorientował się że to Duch Święty coś chce zrobić na Społeczności, więc ogłosił przerwanie wykładów i wezwał wszystkich do modlitwy. Dalej opowiada Rashkovski zaczęły się wśród zgromadzonych manifestować demony, występowały przewrotki na plecy, uzdrowienia, modlenie się na językach i proroctwa. Na drugi dzień wykładów, znów Blakea dręczyła chrypka, więc student zaproponował Sudafed, co za chwilę miało pomóc w głoszeniu, ale też według uczestników konferencji stało się czynnikiem przyczynowym do wyzwolenia mocy :lol: No i znowu te same manifestacje odlotów, co poprzedniego dnia. Do świadectwa o trzecim dniu nie dotarłem, bo miałem dosyć. Wnioski: Sudafed lub inny lek może być punktem dotknięcia się Ducha świętego. Osoba namaszczona nie słyszy głosu Bożego tylko działa po omacku, traktując drgawki jako symptomy opanowania przez Ducha Świętego. Ludzie opętywani są przez złe duchy, których kanałem jest Blake. Podobne przypadki są u innych nauczycieli Ruchu Wiary jak i w naszym polskim Krotoszynie. Apeluję do wszystkich, którzy chcą zachować duchową czystość, aby zaniechali uczestnictwa w konferencji z uzdrowicielem.

_________________
"Bez prorockich objawień naród dziczeje....''Księga Przysłów 29:18a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Curry Blake
PostNapisane: Wt kwi 17, 2018 11:38 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 22, 2017 10:50 pm
Posty: 160
U nas w Koszalinie też byli. Unikam takich "imprez". Podobno powtał Life Team który niby ma stanowić takie "pogotowie modlitewne". Zapytałam koleżanki, która tam była czy będą chodzić do szpitali i hospicjów. Odpowiedziała że miejsc jest dużo a robotników mało :roll: i że nie ma co patrzeć na to co było bo Pan ma dla nas nowe rzeczy. Znam ja te teksty i się nasłuchałam tego w życiu :lol:
Nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

A co do Lucy to wg mnie kolejna "namaszczona" celebrytka. Z resztą pokazuje się z Korzenieckim, co do którego też mam spore obiekcje.

_________________
Nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Curry Blake
PostNapisane: Pt kwi 20, 2018 4:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 18, 2013 3:27 pm
Posty: 251
T.S.CHRISTWEAPON napisał(a):
Witajcie, chciałem odnowić temat, bo Curry B. zawita do Krakowa w maju 2018 roku. Ambasadorem akcji jest niejaka Lucy Rashkovski, która prowadzi wykłady na Facebooku oraz zachęca do anty krytykaństwa wobec innych chrześcijan zachowujących się dziwnie i niebiblijnie. Przeglądając FB trafiłem na transmisję na żywo jaką prowadziła Rashkovski. Pani Lucy relacjonowała świadectwa z działania mocy bożej na spotkaniach Currego Blake, zachęcając tym do uczestnictwa na konferencji w Krakowie. Wykładowczyni opowiadała jak to Blakea gryzła chrypka od opowiadania i jeden ze słuchaczy polecił mu Sudafed, który miał zneutralizować drapanie w gardle a przez to udoskonalić głoszenie. Po krótkim czasie Curry odczuł drgawki w ciele i zorientował się że to Duch Święty coś chce zrobić na Społeczności, więc ogłosił przerwanie wykładów i wezwał wszystkich do modlitwy. Dalej opowiada Rashkovski zaczęły się wśród zgromadzonych manifestować demony, występowały przewrotki na plecy, uzdrowienia, modlenie się na językach i proroctwa. Na drugi dzień wykładów, znów Blakea dręczyła chrypka, więc student zaproponował Sudafed, co za chwilę miało pomóc w głoszeniu, ale też według uczestników konferencji stało się czynnikiem przyczynowym do wyzwolenia mocy :lol: No i znowu te same manifestacje odlotów, co poprzedniego dnia. Do świadectwa o trzecim dniu nie dotarłem, bo miałem dosyć. Wnioski: Sudafed lub inny lek może być punktem dotknięcia się Ducha świętego. Osoba namaszczona nie słyszy głosu Bożego tylko działa po omacku, traktując drgawki jako symptomy opanowania przez Ducha Świętego. Ludzie opętywani są przez złe duchy, których kanałem jest Blake. Podobne przypadki są u innych nauczycieli Ruchu Wiary jak i w naszym polskim Krotoszynie. Apeluję do wszystkich, którzy chcą zachować duchową czystość, aby zaniechali uczestnictwa w konferencji z uzdrowicielem.

Sudafed. Działania niepożądane:
Cytuj:
Układ krążenia: zaburzenia rytmu serca, tachykardia, podwyższenie ciśnienia tętniczego, zatrzymanie moczu u mężczyzn; OUN: bóle głowy, nudności, pobudzenie, bezsenność, drżenia mięśniowe, udar mózgu, zaburzenia snu, rzadko omamy; niekiedy wysypka skórna. Objawy przedawkowania obejmują: drażliwość, niepokój, zwłaszcza ruchowy, drżenie, drgawki, kołatanie serca, nadciśnienie tętnicze oraz trudności w oddawaniu moczu; postępowanie objawowe, niekiedy korzystne może być płukanie żołądka, zakwaszenie moczu, dializa.

8)

_________________
"Tak mówi Pan Bóg: Nie z waszego powodu to czynię, domu Izraela, ale dla świętego imienia mojego, które bezcześciliście wśród ludów pogańskich, do których przyszliście." Ks. Ezechiela 36:22, BT.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Curry Blake
PostNapisane: Pt kwi 20, 2018 5:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 2:20 pm
Posty: 344
Mateuszek napisał(a):
T.S.CHRISTWEAPON napisał(a):
... i jeden ze słuchaczy polecił mu Sudafed, który miał zneutralizować drapanie w gardle a przez to udoskonalić głoszenie. Po krótkim czasie Curry odczuł drgawki w ciele i zorientował się że to Duch Święty coś chce zrobić na Społeczności, więc ogłosił przerwanie wykładów i wezwał wszystkich do modlitwy. Dalej opowiada Rashkovski zaczęły się wśród zgromadzonych manifestować demony, występowały przewrotki na plecy, uzdrowienia, modlenie się na językach i proroctwa.

Normalka, łyknął sobie mikstury i się zaczęło ... . Jak to szaman. Oni wszyscy tak mają: żeby się czymś takim wspomóc w czasie rytuału. W różnych miejscach na świecie są różne środki: a to grzybki, a to jakieś wyciągi, a to Sudafed ... A potem miota się taki nawiedzony wśród zgromadzenia i "udziela" innym swoich mocy. Scenariusz zawsze ten sam. I duch też, nawet jeśli nazywają go "święty".

_________________
"(...) Siebie samego czystym zachowaj" [1 Tm 5,22]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL