www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest So kwi 27, 2024 12:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 04, 2016 12:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
Chciałem poruszyć pewien problem - ja mogę być uważany za "heretyka" itp, ale autor strony i wielu z tej strony, którzy tam komentują, tłumaczą różne materiały to trynitarianie, i często tam widziałem odniesienia do Ulicy Prostej, Tiqwy, również do wykładów Smoka Wawelskiego - więc może komuś z was będzie zależało i napomni swoich braci, pokaże im że pewne rzeczy nie są dobre, ale złe, że nie budują ale szkodzą ... Jeśli autor strony czy jego czytelnicy przeczytają mój wpis niech wiedzą, że nie atakuję ich itd, bo po prostu jestem w pełni przekonany że wiele rzeczy z tej strony jest szkodliwych. Autor nie robi tego celowo, świadomie ale myśli że są to dobre rzeczy i właśnie może jak zobaczy wypowiedzi osób, które są cytowane na jego stronie, to może weźmie sobie do serca rady swych braci i sióstr.
Ten blog czyta wiele osób, a szkoda by było aby nieświadomie niszczyli swoją duchowość i szli w rzeczy, tematy które nie są dobre

są tam czasami budujące wpisy, ale jest dużo lub bardzo dużo które nie są ku zbudowaniu, ale są destrukcyjne np :

"gwiezdne wojny przebudzenie mocy - moja recenzja " - Na film poszedłem celem wyłapania ewentualnych planów Illuminati.

Mimo, że na seansie o godzinie 11.00 była z 1/5 sali. To już nie te czasy, kiedy w Kielcach było jedno kino, jedna sala filmowa i jeden ciekawy film, a kino pełne ludzi.

Zanim się film rozpoczął musiałem przebrnąć przez 15 minut reklam, głównie filmów.

100% reklamowanych filmów nic dobrego w zyciu człowieka nie wprowadza. Jeden film z karolakiem promuje randki poprzez aplikace mobline. Reklamowana scena, żona mówi do męża „nie możesz jak wiekszość facetów oglądać se babki w internecie?”.

W innym filmie pokazują relacje pomiędzy pracownikami w korporacjach z naciskiem na seks. Scena reklamowana, kobieta oprowadza nowa pracownice pokazując na pewną koleżankę z pracy „zobacz ta jest zła bo juz miesiąc jej nikt nie bzy…ł”.

W innym filmie kandydatowi na spidermana, człowiekowi choremi na raka zaproponowano nowe zycie jako humanoida.

Jedyny film nie demoraliazujący jaki przemknął w tych reklamówkach to katastroficzny film pt Fala.



Ok, przechodzę do Gwiezdnych Wojen.

Film został nakręcony w konwencji tych najstarszych, czyli 4,5,6 części bo jest ich kontynuacją jak 7 część. Przypominam, że części 1,2,3 były kręcony później, czyli kilka lat temu.

Oczywiscie mamy powrót starych aktorów z lat 80tych: Carrie Fisher (księżniczka leia), Mark Hamil i Harrison Ford (Han Solo).

Na szczęście nie byl tak mroczny jak ostatnie 3 części z przed kilku lat.

Zaczyna się na pustyni, na pewnym złomowisku. Oczywiście starałem się analizowac wszystko apokaliptycznie i pustynia od razu przypomniała mi ten fragment:



„Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie Bóg zapewnił jej byt przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni”



Na owej pustyni faktycznie była kobieta, ale literalnie, nie jako kościół. Mieszkała zyjąc ze zbierania złomu, aż do momentu pojawienia się robota o „duszy” dziecka, a będącego w posiadaniu mapy z lokalizacją zamieszkania Lukea Skywalkera. O ta mapę była walka przez większość filmu.

W pewnym momencie pojawiła się postać przypominająca lorda Vadera. Istotnie w samym filmie ten człowiek miał kompleks Vadera, chciał być jak jego…. dziadek. Później okazało się, że jest to syn Lei i Hana Solo. Tutaj autorzy filmu posuneli sie do motywów niczym z seriali brazylijskich.

Tak jak w filmach z lat 80ych mielismy do czynienia z Imperium, w latach 90ych z Shitami, to obecnie ciemną strone mocy reprezentuje znane nam ….NWO. Po prostu w filmie wprost mówiono o armii Nowego Porządku.

W czasie filmu zastanawiałem się, dlaczego oni o tym mówia wprost? I wiecie co? wg mnie może to być tak, że tuz przed przybyciem Jezusa, świat sie będzie zbroił jako armia światowa, a Jezusa ze swym wojskiem pokażą nam jako tego złego. Truizm, ale nie do końca. Jest taka strona demaskuująca prawdę. Jest na niej sporo materiałów o NWO. Ta strona ma w domenie ligaswiatowa. Celowo nie podaje linku. Strona ta nacechowana jest new age, ale niby zwalczają NWO. Ciekawe co?

Tak więc cos mi tu nie gra. Dlatego od kilku tygodni badam apokalipse ponownie.

W sadze Gwiezdnych Wojen szturmowcy ciemnej strony mocy są ubrani na biało, a na czarno tylko sam Wader, tudziez Imperator przepominajacy z fizjonomii Benedykta.

Tak więc albo to bedzie tak, że odstawia niebawem teatr dobrzy-źli i usuną złych, na podobieństwo teatrzyku PO-PIS, niby różni ale ci sami. Albo system szatana będzie tym złym a Pan jezus przybedzie ze swym wojskiem.

Językiem, biblijnym pisząc, albo będzie tak:



„I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.’



albo od razu tak



„Potem ujrzałem niebo otwarte:
a oto – biały koń,
a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym,
oto sprawiedliwie sądzi i walczy.
12 Oczy Jego jak płomień ognia,
a wiele diademów na Jego głowie.
Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego.
13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną,
a imię Jego nazwano: Słowo Boga.
14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach –
wszyscy odziani w biały, czysty bisior. ”



Coś tu jest nie tak, że zarówno takie strony jak ligaświatowa oraz film Gwiezdne Wojny pokazują Nowy Porządek jako coś złego.

Oczywiście, jweszcze może byc tak, że mówią światu o NWO, ale nie dają alternatywy w postaci Boga.



Koniec filmu ściśle przypomina scenę niczym z serialu brazylijskiego, gdzie dowiadujemy się, że bohater X ma dziecko z kims kim się nie spodziewaliśmy i na tym się kończy dany odcinek. Podobnie i w Przebudzeniu mocy, ostatniąsceną jest odnalezienie Luca Skywalkera. Pojawil sie on dokładnie w ostatniej minucie filmu i na tym skończyło się porzebudzenie mocy bez zwycięstwa nad Nowym Porządkiem. Tak więc mamy gwarantowany następną część z wnukiem Wadera i prawdopodobnie wnuczką..



Nie ukrywam, że momentami wpadałem w nastrój filmu wzruszając się, bo takie sceny miały miejsce. Taka jest właśnie ludzka cielesność. Możemy sie wzruszyć na filmie jednocześnie akceptując zło tego świata.

Jednego w filmie zabrakło: Boga.

No ale to film masoński a więc ty masz w sobie moc widzu.


______________________________

inny podobny : " Transformers a Biblia " - początek : " Dziś postanowiłem obejrzeć w celach poznawczych chyba po raz piąty I część filmu Transformers. Nie żałuję. Te cztery poprzednie razy oglądałem ten film nie widząc, to co teraz widziałem. "


" Nowe odcinki serialu Archiwum X zapowiedzią NWO "

" Blackstar – Davida Bowie: Prawdopodobna okultystyczna interpretacja

" Bruce Lee i jego ukochany syn Brandon Krwawe ofiary illuminati "

z innej beczki np : " Polska – Chorwacja, czyli Królowa Niebios kontra Jezus. "


" Polacy genetycznie ultra moralnym narodem. " - fragment : Nie dajcie się antypolskiej, antysłowiańskiej propagandzie dominującej nie tylko w Gazecie Wyborczej, ale także, a może głównie w kabaretach. W naszym kraju pracuje sztab ludzi mających na celu sponiewieranie naszej godności i wizerunku genetycznego Polaka....

" Jak trwoga to do Boga " - fragment : " teraz bardzo chciał bym wam przypomnieć te przysłowia i cytaty,czy związki frazeologiczne,które nasuwają mi pewne spostrzeżenie,mianowicie jest to niezbity dowód że jesteśmy jako kraj naród jednym z pokoleń Izraela,do dzisiejszego dnia próbowano zniszczyć wszystkie dowody,i prawie im się to udało papier łatwo można zniszczyć,i wszelkie dowody,ale nikomu na świecie nie uda się zniszczyć to co jest w nas zapisane w naszych sercach od dawien dawna,a oto co powtarzali mi rodzice i dziadkowie gwarantuję wam że się z tym spotkaliście w swoich domach gdyż tak było przekazywane nam to jeszcze przed 966 rokiem " - w kategorii : "Słowianie" jest takich rzeczy więcej. Sam mam inną opinię na temat Izraela niż może wielu z was - uważam, że Izrael Boży to resztka Żydów którzy uwierzyli Chrystusowi a później dołączyli wierzący poganie, wiem że wg wielu z was to błędne, ale dla mnie błędne jest utożsamianie Izraela Bożego z genetycznym pochodzeniem - czy dosłownych potomków Abrahama, Jakuba czy Słowian.


wg mnie jest wiele innych błędnych czy niepotrzebnych tematów na tym blogu a one wyjaławiają serce. Jak pole zarasta chwastami, tak m.in te tematy zachwaszczają serce a to skutkuje osłabieniem duchowym, nic dziwnego że wśród komentarzy czytelników pojawiają się takie opinie : " Mam wielką nadzieję że Pan wróci jak najszybciej bo od bardzo dawna do dziś mam często myśli samobójcze a czasem nawet depresję z pewnych złych przyczyn i czasem już nie daję rady.. "

" Kurcze moze ktos mi pomoc , bo przeszywa mnie jaksi strach na wylot ,lek przedtym co nadchodzi na swiat nie wiem co ze man bedzie boje sie ze mnie zabija , ze przepadne gdzies w ciemnosciach czasem jak sie klade spac to mam takie dziwne uczcuie jakbym spadal gdzies w dol i spadal i tak przez dlugi czas, co robic co dalej modle sie ale czuje ze to mi nie pomaga , jest duze napiecie we mnie znudzenie tym swiatem , mam juz go dosc , nie potrafie odnalezc sobie miejsca zawsze wychodza noca z paierosem i przemyslam co robic jak zyc , kiedy to sie skonczy kiedy pojawi sie to swiatlo w tunelu jak w matczynym lonie gdzie dziecko sie rodzi na swiat i otwiera oczy na swiatlo , ludzie , wiem ze Bog jest czuje czasem jego sile , ale jakos mi go brakuje , za malo tak go pragne a jednak gdzies mi ucieka , pomozcie bracia i siostry !!! Kocham was ! |

" Priest będę się modlić, bo widać było przez pewien czas, że masz obsesje szukania wszystkiego na temat „co się dalej wydarzy” i tak właśnie nakręciłeś w sobie spiralę strachu… wiem bo sama tak robiłam i dalej czasami robię… Ja też już regularnie mam takie fazy strachu, że nie mogę nawet zasnąć i mam w sobie taki niepokój, że roznosi mnie od środka, po prostu boję się i nie wiem co dalej ze sobą zrobić, najgorsze, że wtedy praca w ogóle mi nie idzie, nic mi nie idzie i zagłębiam się w myślach, że się boję, bo nie wiem co przyniesie kolejny dzień i klikam po necie szukając wydarzeń, jakiś spisków, komentarzy itp… To nie jest dobre i trzeba się tego wystrzegać, ale jak już weszło to w nawyk to ciężko jest o porzucenie. Będe się modlić o spokój ducha dla ciebie i o to aby Pan wskazał Ci jak masz żyć i jaką drogą podążać, proszę też o taką sama modlitwę za mie, bo też tkwię w potrzasku. " " - Priest


_______

może ktoś z Ulicy Prostej pomoże tym ludziom, bo na prawdę wielu tam się gubi ... Jeśli na tym blogu są wklejane linki do Ulicy Prostej itp to może warto by było abyście wypowiedzieli się o pozytywnych stronach tego bloga, ale oczywiście i o negatywnych, tak aby autor i komentujący zostawili te błędne rzeczy a skupili się tylko i wyłącznie na Chrystusie, na tych pozytywnych, budujących rzeczach. Po co badać tysiące fałszywych banknotów, jak fałszerz będzie wymyślał kolejne fałszywki. Nie lepiej skupić się na prawdziwym banknocie (Chrystusie) - Jego poznawać a wtedy wszystkie podróbki będą dobrze widoczne.

Po co skupiać się na złu, a często to tylko dezinformacja, po co zaśmiecać, zachwaszczać sobie serca i blokować je na wiarę, na Chrystusa. Gdy serce jest zaśmiecone, gdy jest tam nawieziony "gruz" spisków, symboli, gestów, światowych nowinek, szatana i jego niby planów to mało jest miejsca dla Chrystusa, lub w ogóle Go nie ma i wiara jest raczej intelektualna, ale ona nie przetrwa podczas życiowych burz, ucisków, prześladowań.

Apostołowie, pierwsi chrześcijanie też mogli zajmować się spiskami, symbolikami, gestami, politycznymi newsami - bo przecież Rzym - Cesarstwo dawało super tematy do takich "rozważań" spiskowych i im podobnych - ale oni tego nie robili, nie zajmowali się tym.

Na swoim przykładzie wiem, że kiedyś myślałem że sam Chrystus nie wystarczy - że trzeba pokazać ludziom spiski, symbole, gesty a wtedy zobaczą jaki świat jest zły i przyjdą do Chrystusa, ale to jest błędne. Nie wiem czy tak myślą ludzi na tym blogu, ale podejrzewam że wielu może tak myśleć, dlatego tak mocno zajmują się tymi rzeczami.

Czuwanie nie polega na zajmowaniu się tymi rzeczami. Czuwać można w izolatce w więzieniu, w kompletnym odcięciu od informacji. Czuwać można na bezludnej wyspie - w całkowitym odcięciu od informacji. Natomiast kto w jakimś stopniu ma wypełnione serce tymi rzeczami, ten mniej czuwa. Im więcej w sercu wszystkiego co jest Chrystusowe - tym mniej czuwania, a z obfitości serca mówią usta. Tak samo co pisane wypływa z obfitości serca .... nikogo nie potępiam i nie osądzam, ale takie są fakty i sam nie jestem ideałem ...

Pn Jezus nie zajmowałby się tymi rzeczami gdyby dziś przyszedł jak 2000 lat temu. Apostołowie i pierwsi uczniowie nie zajmowali się takimi rzeczami, dlaczego wielu chrześcijan robi coś kompletnie innego i wiele czasu, uwagi poświęcają rzeczom, które celowo są wprowadzane aby odwracać serca, oczy od Chrystusa. szatan wie że "tajemnice", "spiski" , "tajna wiedza" - pociąga ludzi i celowo kreuje symboli, gesty, wymyśla iluminatów i całą resztę tego cyrku - aby ludzie, w tym chrześcijanie myśleli że tam jest prawda i tam jest centrum zła.

prawda jest taka, że ogromna większość ludzi na ziemi gardzi Synem Bożym i Jego przykazaniami - większość umiłowała ciemność i nie potrzeba żadnych spiskowych wyjaśnień, nie potrzeba konspiracji. Nie potrzeba iluminatów - wystarczy umiłowanie grzechu, pożądliwości a gardzenie Chrystusem - tu jest całe sedno a nie w iluminatach, masonach czy Żydach. To nie Żydzi są winni, Polacy nie są super narodem moralnym , ale diabeł zawsze potrzebuje kozłów ofiarnych i często chce aby ludzie nie widzieli winy w sobie, więc kieruje winę na zewnątrz - "Ty nie jesteś , to masoni. Wy nie jesteście winni to Żydzi. Nie bezbożna ludzkość jest winna, ale iluminaci " - to moje odniesienie nie jest odniesieniem do autora strony DetektywPrawdy, ale ogólnie do dezinformacyjnego świata spisków, gestów, symboli, dat.

szatan robi wszystko aby odwrócić serca, uwagę od Chrystusa - a kierowanie uwagi na iluminatów, politykę, symbole, gesty, i tysiące innych pasuje szatanowi - bo w tym momencie człowiek nie patrzy na Chrystusa , ale sam kiedyś dałem się nabrać na kłamstwo NWO, iluminatów, symboli, gestów i całej reszty, więc nikogo nie potępiam, nie osądzam motywów, ale napominam w miłości i mam nadzieję że inni użytkownicy Ulicy Prostej. Parę lat temu dzieląc Chrystusa z tymi różnymi rzeczami, światowymi newsami przeniknąłem strachem, robięłm zapasy wojenne itp :) - tak było na prawdę, wiem też żę te rzezy niszczą serce, ale nie tylko one - wszystko co nie Chrystusowe je niszczy, odwodzi od Pana.


przepraszam za długi wpis, ale proszę o wyrozumiałość. Na prawdę ci ludzi mają dobre chęci, intencje pomóżcie im - upomnijcie ic a może ci którzy cytowali Ulicę Prostą czy mieli dobre zdanie na temat jakichś materiałów Smoka Wawelskiego - przeczytają wasze opinie i wezmą sobie do serca je i zrozumieją skąd bierze się ich duchowe osłabienie.

to młodzi w wierze ludzi ale gubią się np komentarze czytelnika i czytelniczki : " Byłem dzisiaj w LIDLU i kupiłem 2 kg bananów i 2 kostki masła. Za całość, płacąc banknotem o nominale 20 zł, zapłaciłem 13,34. Jakież było moje zdziwienie, kiedy usłyszałem od kasjerki, że wydaje mi 6,66 reszty

, A propo tych szóstek. To dziwne….Od 3lat kontroluję swoją wagę i zapisuję w każdą sobotę w kalendarzu ile przez ostatni tydzień schudłam albo przytyłam.Po raz pierwszy ,właśnie dzisiaj na wadze wyświetliło się 66,6 kg. Zdębiałam, ale zważyłam się jeszcze raz i jeszcze raz…to samo, no nic zapisałam jak zawsze w kalendarzu i….przeczytałam art. j.w ,w tym momencie jakby mnie coś tknęło i zamazałam czarnym flamastrem dzisiejsza wagę.Co o tym myślicie…to nie żart!!!??? "

ten problem nie dotyczy tylko tamtego bloga, ale jest to bardzo powszechna rzecz i coraz częstsza.
,
,

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lut 04, 2016 3:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 01, 2005 9:30 pm
Posty: 8611
Lokalizacja: Kraków
Nie mam wpływu na to, kto i gdzie się powołuje na Ulicę Prostą. Nie mam ochoty latać po całym necie i tego sprawdzać. I nie mam czasu na to, żeby prostować wszystko we wszystkich miejscach takich jak wyżej wymienione. Ktoś, kto tam dostał link do nas, pewnie tu zajrzy i może oprzytomnieje, jeśli tego mu potrzeba.

Na Twoim miejscu sam bym się zajął Twoją własną duchowością z powodów wymienionych tutaj wiele razy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lut 04, 2016 5:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 30, 2009 12:01 pm
Posty: 504
Lokalizacja: DG
Co ma detektywprawdy do Ulicy Prostej ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 06, 2016 7:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 11:11 am
Posty: 527
Lokalizacja: Białystok
Moim zdaniem na forum Ulicy Prostej omawiamy różne tematy. Dyskutujemy również o konkretnych stronach czy inicjatywach. Mieczu widzi to co widzi, i stąd ten wpis, jak rozumiem.

Póki co Miecza nie możemy traktować jak brata, gdyż głosi to co głosi na temat Ducha Świętego - wybacz Mieczu szczerość. Ale ja zauważam także pewien postęp:

MieczDucha napisał(a):
Na swoim przykładzie wiem, że kiedyś myślałem że sam Chrystus nie wystarczy - że trzeba pokazać ludziom spiski, symbole, gesty a wtedy zobaczą jaki świat jest zły i przyjdą do Chrystusa, ale to jest błędne. Nie wiem czy tak myślą ludzi na tym blogu, ale podejrzewam że wielu może tak myśleć, dlatego tak mocno zajmują się tymi rzeczami.


Z tego się cieszę :). A co do bloga detektywa prawdy, to z tego co się zorientowałem mamy tam mydło i powidło. Dobre rzeczy i katastrofalne. A Słowo Boże podlega tam często dowolnemu wykładowi, co widać we wklejonych przez Miecza wpisach.
Jeśli ktoś z UP uzna, że powinien tam napisać, napomnieć, porozmawiać z autorem, niech tak zrobi. I chyba o to chodzi Mieczowi, jak rozumiem.

A nam chodzi Mieczu w pierwszej kolejności o dotarcie do Ciebie w kilku ważnych kwestiach, co mam nadzieję kiedyś nastąpi :)

_________________
"Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą KU ZBAWIENIU każdego, kto wierzy" Rzym. 1:16; www.kuzbawieniu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 23, 2016 8:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 25, 2011 9:51 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Puławy
wiem, że wiele osób z tamtego bloga zagląda tutaj i może komuś przyda się ten wpis czy czyjeś uwagi ...


załóżmy że ktoś nawet wiedziałby kiedy wybuchnie 3 wojna światowa, kiedy nadejdzie gigantyczny krach i wielkie prześladowania - znajomość daty itp nikomu nie pomoże zachować wierność Chrystusowi w takich czasach i okolicznościach. Skupianie się na NWO, iluminatach czy dodawanie tego typu rzeczy, czy innych światowych do Chrystusa i Ewangelii sprawia że człowiek słabnie duchowo, niszczy sobie serce, co sprawi że w czasach wielkiej burzy objawi się słabością albo upadkiem.

Co z tego że ktoś wie że np za pół roku będzie zwolniony z pracy, gdy to nadejdzie załamie się, bo nie będzie widział jak dalej żyć. Co z tego że ktoś będzie wiedział, kiedy np trafi do więzienia, obozu pracy za wiarę, gdy szybko w tym więzieniu, obozie pracy wyprze się Chrystusowi, porzuci wiarę bo nie wytrzyma w tamtych miejscach.

Lepiej całkowicie skupić się na żywym Chrystusie. Lepiej poznawać Pana a nie diabła i jego niby plany - bo NWO, iluminaci itp to kpina, iluzja szatana a nie jego rzeczywiste plany. szatan jednak celowo ukazuje i kreuje takie marionetki jak iluminaci, banksterzy, bilderbergowie i cała reszta - diabłu zalezy żeby ludzie się skupiali na nich i myśleli że oni kreują coś i stoją za złem.

Lepiej nie dzielić umysłu, oczu, uszu na Chrystusa i na NWO, iluminatów i tysiące innych. Kto będzie mieszał będzie się niszczył ale w czasach spokoju, dostatku, pomyślności może tego nie widzieć, może nie widzieć swojej słabości, ale gdy nadejdą burze to zobaczy jak niszczył swoje serce tracąc wiele czasu, uwagi na które Chrystus nie zezwolił i nie były zgodne z Jego wolą.


" Jeśli w dniu ucisku ustaniesz, twoja siła jest słaba " - Przysłów 24:10 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

,
ja kiedyś się nakręcałem światowymi wydarzeniami, tzw spiskami, NWO, iluminatami, politycznym geopolitycznym światem bo brakowało mi wytrwałości i cierpliwości i tak na prawdę gdzieś chciałem zobaczyć czasy ostateczne, aby też przekonać się czy jestem zbawiony czy nie. Bo wiele osób chce zobaczyć np antychrysta i myślą, że pochwycenie pokaże w jakim są miejscu przed Chrystusem. Myślę że nawet jeśli są na złej pozycji, to później przeciwstawią się antychrystowi i będą zbawieni. Wiele osób nie ma wytrwałości i cierpliwości - upadają pod wpływem codzienności, trudów życia itd - są zmęczeni, ale taki stan to nie jest dobry stan. M.in cierpliwość to owoc Ducha.

Ludzie nakręcają się różnymi wydarzeniami światowymi, i sami się nakręcają że "znaki" się wypełniają. Tak samo było np 40 czy 50 lat temu - ludzie patrzyli na loty w kosmos, na bomby atomowe, na rozwój techniki, na rewolucję seksualną, na coraz więcej brudów w filmach, muzyce, i na dziesiątki innych - porównywali swoje lata 60-te czy 70-te np do lat 40-tych i mówili : "zobaczcie jaka demoralizacja, jaka pycha człowieka, zobaczcie na zimną wojnę, na zbrojenia, patrzcie na masonów, iluminatów, Bilderbergów itp - to są czasy ostateczne, Pan jest blisko, góra kilka - kilkanaście lat i Pan powróci " - tak było. Dzisiaj jest tak samo. Ludzie patrzą na różne wydarzenia, przenikają nimi, nakręcają się i porównują te wydarzenia np do lat 70-tych, 80-tych itp.

Gdyby tym ludziom sprzed 40 czy 50 lat powiedzieć, że ten świat będzie istniał jeszcze w 2016 roku, to by nie uwierzyli a tego który by im tak powiedział uznali za ślepego. Dzisiaj jest to samo - ludzie nakręcają się i mówią, że Pan jest blisko, że góra np kilka lat, czy kilkanaście i powróci. Możliwe, że Pan wróci np za kilkanaście lat, ale możliwe że wróci również np za 40 lat, 50 lat lub więcej - czy ktoś z was może powiedzieć, że na pewno Pan nie wróci np za 40 lat lub później, ale na pewno wcześniej ??
-- " A on odpowiedział: Uważajcie, abyście nie zostali zwiedzeni. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Chrystusem, oraz: Nadchodzi czas. Nie idźcie więc za nimi. " - Łukasz 21:8 UBG. Ja nie wykluczam np kilku lat, ale i nie wykluczam np 40 lub więcej. Jeśli to będzie 40 lub więcej to tez chwała Panu -

wiele osób nakręca się światowymi wydarzeniami, iluminatami, NWO, geopolityką itp bo boi się starości, śmierci, nie mają pewności zbawienia, nie mają cierpliwości, wytrwałości - nie piszę o autorze bloga, czy tak jest z nim, nie wiem.


, prawdziwe czuwanie nie polega na patrzeniu na świat, na zgłębianiu geopolityki, na badaniu iluminatów, NWO, ekonomii, polityki itp. Nie na tym polega czuwanie. Ja nie muszę nawet sekundy poświęcać tym rzeczom, a bardzo szybko dowiem się gdyby nadeszły gigantyczne wojny, krach, prześladowania uczniów. Sklep osiedlowy szybko stanie się pusty, wprowadzone byłyby np kartki jak PRL, może stan wojenny, wyjątkowy itp. Nie wchodzę na mass media już ze 4 miesiące, zostawiłem te geopolityczne wieści itp i tylko lepiej wtedy słychać wieści z Królestwa które jest w górze.
Serce podzielone na jedno i drugie, gdzieś blokuje się.

Prawdziwe czuwanie to serce, umysł skupiony na Chrystusie, na Bożym Królestwie i radujący się Panem, Jego obietnicami. Czyli np trwanie w modlitwie, na myśleniu o tym co w górze, na Panu, Jego miłości - to m.in prawdziwe czuwanie. Kto im bardziej skupiony umysłem na tym co w górze i na tym co Boże tym bardziej czuwa. Im bardziej ktoś skupiony na tym co na tym bezbożnym świecie, ten mniej czuwa i wchodzi w niebezpieczeństwo.


" Jeśli więc razem z Chrystusem powstaliście z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie Chrystus zasiada po prawicy Boga.
2 Myślcie o tym, co w górze, nie o tym, co na ziemi. " - Kolosan 3:1-2 UBG - iluminaci, NWO, geopoltyka, ekonomia, polityka itp i tysiące innych niszczycieli serc chrześcijan, to nie to co w górze


" W końcu, bracia, co prawdziwe, co uczciwe, co sprawiedliwe, co czyste, co miłe, co chwalebne, jeśli jest jakaś cnota i jakaś chwała – o tym myślcie. " - Filipian 4:8 UBG - nie widze tu miejsca na diabelskie tematy zastępcze jak NWO, albo geopolityka, iluminaci, polityka, Bilderbegowie i tysiące innych


,

_________________
WYZNANIE WIARY : biblijny binitarianizm, kondycjonalizm, anihilacjonizm

https://binitarianizm-biblijny.blogspot.com/ , https://binitarianizm123anihilacjonizm. ... kreca.html

, http://mieczducha888.blogspot.com/2020/ ... ra_27.html ,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt kwi 19, 2016 6:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 27, 2015 10:23 pm
Posty: 195
Lokalizacja: Gdańsk
Doświadczenie duchowe czytelnika bloga.

http://detektywprawdy.pl/2016/01/26/dos ... ika-bloga/

"Postanowili że w takim razie najpierw pomodlą się o wypędzenie nałogu. Trwało to chyba ponad 20 minut przez które trząsłem się jak galareta, ludzie z bloga byli świadkami możesz ich zapytać, pod koniec poczułem bardzo mocny ucisk w gardle i zgodnie z instrukcjami wykaszlałem to na zewnątrz. Ból przeszedł i pomodlili się o napełnienie mnie Duchem Świętym, co odczułem jako ciepło idące od nóg w górę.
Ja jestem dość sceptyczny w tematach uzdrowień, wypędzania demonów itd. ktoś by mógł powiedzieć że mi się wydawało albo to jakieś zwiedzenie, ale drgawek sobie na pewno nie wymyśliłem. "

:shock: :shock:

_________________
On zaś odpowiedział: Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i strzegą go. - Ewangelia Łukasza 11:28


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr kwi 20, 2016 6:18 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Mieczu- przeszłam coś w rodzaju fascynacji "końcem świata"- być może to samo było Twoim udziałem. Teraz złapałam równowagę i wiem, że nie znamy czasu wyznaczonego przez Pana i nie poznamy. Jednak nie zgadzam się z Tobą do końca. Dobrze jest mieć oczy otwarte i widzieć, co się dzieje na świecie, jednocześnie nie mając udziału w jego grzechach. Bóg powiedział, że Pan będzie blisko i rozpoznamy to po znakach. Nie da nam informacji dokładnie kiedy, ale będzie można rozpoznać czas bliski końca. Myślę, że nie ma nic złego w tym, że "rozglądamy się" i rozpoznajemy znaki końca, oczywiście, jeśli nie zamienia się to w naszą fobię. Świadomość, że czas się kończy wzmaga czujność (jeśli ktoś będzie wiedział, że za pół roku straci pracę, ma całe pół roku na szukanie innej i tylko od niego zależy, jak ten czas wykorzysta). Można patrzeć w "górę", żyć Chrystusem, być w wierze, prawdzie, miłości, a jednocześnie badać, jak się rzeczy mają i nie wyklucza się to nawzajem :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL