www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Śr maja 22, 2024 4:28 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 7:36 am 
felix napisał(a):
Hubertoku, jakoś dziwnie mi się kojarzy owa samokrytyka, za młody jestem i nigdy jej nie składałem. Przeprosić, owszem.
Czasami bywa tak, chcesz kogoś poklepać po plecach to złamiesz mu obojczyk!
To Norah, dała mi do myślenia, to ją najbardziej uraziłem, a nie miała do mnie żalu.(!) To po jej reakcji na mój post , pożałowałem że go napisałem.

Pozdrawiam! :)


Wiem wiem, dlatego napisałem samokrytyka. Osoba ją składająca miała przekonanie o słuszności własnych twierdzeń jednak się od nich odżegnywała ze względu na nacisk gremiów kierowniczych :wink:
:D

Hmm... widać miałem ciężkie łapsko skoro musisz nosić gips na obojczyku. Wybacz, niniejszym i ja składam samokrytyka za mój "cios laski" :wink:

ZDrówko

myslę, ze nie ma sensu już kontynuować wątku "Co autor miał na myśli". Jednak musiałem zareagować na Filipa z Konopii zwanego Marcinem...


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 8:39 am 
felix napisał(a):
Czytając ten wątek odniosłem wrażenie(wrażenie!),że niektórzy Chrześcijanie, wyznają zasadę że skuteczność zwiastowania zależy od jego intensywności!


Odniosłem inne wrażenie. Wydaje mi się, że chcieliśmy pomóc, świadomi (jak sądzę) tego, że niewiele można osiągnąć poprzez ludzkie wysiłki, z drugiej strony poważnie traktujący zwiastowanie.

Ale już chyba wszystko jasne.
Dziękuję Ci za odpowiedź. :)

Pozdrawiam.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 11:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Aniolki moje co sie dzialo? :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Czy to koniec?
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 2:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
To juz koniec?..
wiem ze nie moge ciagle tu pisac..
przez to tylko są problemy.
Ok nie bede juz za wszystko dziekuje i przepraszam z calego mojego malego serduszka..

Pozdrawiam z Panem Bogiem Aniolki.

PS. Przepraszam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 9:02 pm 
Cytuj:
Wiem wiem, dlatego napisałem samokrytyka. Osoba ją składająca miała przekonanie o słuszności własnych twierdzeń jednak się od nich odżegnywała ze względu na nacisk gremiów kierowniczych


Gdzie Ty widzisz te gremia,Hubertoku?! :lol:

Cytuj:
Hmm... widać miałem ciężkie łapsko skoro musisz nosić gips na obojczyku. Wybacz, niniejszym i ja składam samokrytyka za mój "cios laski"


Po prostu źle mnie zrozumiałeś! :D Ja siebie miałem na myśli.

Pozdrawiam :mrgreen:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 9:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 13, 2005 9:37 pm
Posty: 25
:) Norah ,nie przejmuj sie tak panami ,pozałatwiali swoje sprawy,
i dalej będzie wszystko dobrze .
Jeżeli pragniesz poznać Boga jaki jest wspaniały i dobry, pełen miłości i jak bardzo nas kocha to szukaj ,czytając ewangelię .
Ja bardzo lubię ewangelię ap.Jana, napisana jest z wielką miłością o Jezusie ,Jego zyciu.
Norah modlitwa to rozmowa z Bogiem ,popatrz na psalmy ,zobacz jak król Dawid się modlił.
Jestem pewna że znajdziesz dla siebie bardzo odpwiedni,bo to tak jest, że np. ta modlitwa daje mi życie i radość ,a dla ciebie to może być zupełnie inna .
A najlepsza to ta ,którą nauczył nas Pan Jezus. Ojcze Nasz....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 9:29 am 
Norah napisał(a):
To juz koniec?..
wiem ze nie moge ciagle tu pisac..
przez to tylko są problemy.
Ok nie bede juz za wszystko dziekuje i przepraszam z calego mojego malego serduszka..

Pozdrawiam z Panem Bogiem Aniolki.

PS. Przepraszam


Primo: Nie rezygnuj, ozywiasz forum. Parafrazując twórczość pewnego hip-hopowca "Co by to było gdyby Cię nie było?". ZObacz jak wątek pieknie się rozwija i ile już postów! Wszak celem kazdego forum jest mnożenie postów :D
secundo: Nie przepraszaj bo nie masz za co

No chyba tylko za to że chodzisz do spowiedzi :wink: i tkwisz w katolandzie :D :D :wink:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 9:31 am 
felix napisał(a):
Cytuj:
Wiem wiem, dlatego napisałem samokrytyka. Osoba ją składająca miała przekonanie o słuszności własnych twierdzeń jednak się od nich odżegnywała ze względu na nacisk gremiów kierowniczych


Gdzie Ty widzisz te gremia,Hubertoku?! :lol:



Może wolisz "nacisk ludu pracujacego miast i wsi" :wink:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 11:36 am 
Cytuj:
Może wolisz "nacisk ludu pracujacego miast i wsi"


Nie ma to jak człowiek pełen optymizmu i dobrego humoru! :wink:

Pozdrawiam :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 5:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Kaja ja tez z Nim rozmawiam :)
Ale teraz nie... :( nie wazne

a tak w ogole to jak bedzie z tymi wersetami z Pisma hm? :)
za duzo osob to nie podalo mi :)

Dziekuje Wam :*
Pozdrawiam :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 12:57 pm
Posty: 45
Moze ktos napisac mi jak sie cytuje :)
bo ja nie znajo sie na tym :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 9:39 pm 
Cytuj:
(1) Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego, (2) Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Boże mój, któremu ufam. (3) Bo On wybawi cię z sidła ptasznika I od zgubnej zarazy. (4) Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem. (5) Nie ulękniesz się strachu nocnegoAni strzały lecącej za dnia, (6) Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe. (7) Chociaż padnie u boku twego tysiąc,A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie. Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych. (9) Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją, (10) Nie dosięgnie cię nic złegoI plaga nie zbliży się do namiotu twego, (11) Albowiem aniołom swoim polecił,Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich. (12) Na rękach nosić cię będą, Byś nie uraził o kamień nogi swojej. (13) Będziesz stąpał po lwie i po żmii, Lwiątko i potwora rozdepczesz. (14) Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, Wywyższę go, bo zna imię moje. (15) Wzywać mnie będzie, a Ja go wysłucham, Będę z nim w niedoli, Wyrwę go i czcią obdarzę, (16) Długim życiem nasycę go I ukażę mu zbawienie moje.

(Ks. Psalmów 91:1-16, Biblia Warszawska)



Internetowa Biblia 2000 v3.40 © 1994-2001


Poczytaj sobie :)
Mnie ten psalm bardzo pomagał w trudnych chwilach!
Nie tylko ty Norah, miewasz takie doły, choć wiem że to nie jest dla ciebie żadną pociechą. Ktoś kiedyś powiedział, że ciężar podzielony na dwoje staje sie o połowe lżejszy. Spróbuj podzielić się z kimś tym co cie przygniata. Ja znalazłem kogoś takiego, tym kimś jest Jezus mój Pan. Zachęcam cię do tego samego.Sprawdziłem to! I choć nie zawsze bywa z górki, a często pod górę, to jednak warto, naprawdę warto! NIEMA INNEJ DROGI!!! Tylko spójrz jakie wspaniałe obietnice zawarte w tym psalmie czekają na ciebie! I wiele, wiele innych!

Norah, jakoś nigdy nie zauważyłem, abyś w którymś z twoich postów wymieniła imie Jezus, chyba nigdy jeśli się nie myle?

"Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz."


Pozdrawiam serdecznie :)


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 9:53 pm 
Norah, jeśli chcesz, wyślę ci całą BIBLIĘ, tam jest bardzo wiele wersetów. Mówię poważnie! :D


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 20, 2006 10:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 13, 2005 9:37 pm
Posty: 25
Norah napisał(a):
Moze ktos napisac mi jak sie cytuje :)
bo ja nie znajo sie na tym :D

:D
klikasz lewym przyciskiem na myszkę na napisie cytuj i gotowe.
Napiszesz swoją odpowiedź i wysyłasz .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 12:01 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 13, 2005 9:37 pm
Posty: 25
Norah napisał(a):
Kaja ja tez z Nim rozmawiam :)
Ale teraz nie... :( nie wazne

a tak w ogole to jak bedzie z tymi wersetami z Pisma hm? :)
za duzo osob to nie podalo mi :)

Dziekuje Wam :*
Pozdrawiam :)


ew.MT.9.21.Bylebym się tylko dotknęła szaty jego będę uzdrowiona .

Psalm 23
Pan jest pasterzem moim .
Niczego mi nie braknie
Na niwach zielonych pasie mnie.
Nad wody spokojne prowadzi mnie.
Duszę moją pokrzepia.
Wiedzie mnie ścieżkami sprawiedliwości
Ze względu na imię swoje
Choćbym nawet szedł ciemną doliną
Zła się nie ulęknę,boś Ty ze mną.
Laska twoja i kij twój mnie pocieszają
Zastawiasz przede mną stół wobec nieprzyjaciół moich.
Namaszczasz oliwą głowę moją,kielich mój przelewa się.
Dobroć i łaska towarzyszyć mi będą
Przez wszystkie dni życia mego.
I zamieszkam w domu Pana przez długie dni .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL