www.ulicaprosta.net

Forum przy Ulicy Prostej
Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lip 07, 2012 5:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 2:02 pm
Posty: 1952
Oj, tak Krsitino, masz rację...wakacje dla kobiety to STOŁÓWKA. Przychodzę, jem i nie dbam o naczynie :mrgreen: Pomysł ze słoikiem super, spróbuję. No i im jestem starsza, tym bardziej doceniam wygody typu łazienka, ręczniczek, ciepła woda...starzeję się, ech. Do zamążpójścia jeździło się na młodzieżowe obozy czy zjazdy, obierało ziemniaki, które się jadło po wyjęciu z popiołów ogniska, spało na karimacie, a nocami śpiewało przy ognisku z gitarą w ręku...Teraz też lubię ogniska. Ale z kiełbaskami i z gwarancją, że po ognisku wrócę do łóżeczka z kołderką :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 8:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 7:51 am
Posty: 527
Iszq- chciałam tylko powiedzieć, że nie powinieneś ryzykować zaproszenia 50 osob PRZED porozmawianiem z żoną, bo to ryzykowne :) Nie znam oczywiście twojej żony i to nie jest żadna uwaga personalna.
Życzę dobrych wakacji.

Kristino- kiedy przeczytałam "metoda słoikowa" pomyślałam sobie- o nie, każą mi coś zaprawiać i targać słoje na wakacje :) A tu proszę- coś nowego. Podoba mi się!

Owieczko, też z wiekiem coraz bardziej doceniam infrastrukturę :)

_________________
Wy do wolności powołani jesteście.
(Gal 5,13)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 09, 2012 10:53 am 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 06, 2005 12:18 am
Posty: 1266
:D Mnie ten sposób załatwił wakacje z leżakiem, plaża, jedzeniem i słodkim "nic nie robieniem".
I odpoczywałam.Po prostu.
Nie wiem dlaczego to ma być właśnie słoik :lol Widać coś w sobie maja te słoiki.Życzę Wam dziewczyny mnóstwo radości.Ja też zbieram na wakacje.

_________________
Arkę Noego budowali amatorzy a Titanica profesjonaliści.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 11, 2012 1:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Ja polecam czlonkowstwo w 2 organizacjach _ servas international to hospitality exchange - super sprawa - mieszka sie u ludzi tak zwiedzilem kilka krajow oraz intervac - to z kolei home exchange gdzie wymieniamy sie domami _ bylem juz na sardyni w ten sposob a teraz jestem tak we Francji :) _ dlatego tez nie mam polskiej czcionki bo wlasnie stamtad pisze_ polecam naprawde fajny sposob na poznanie ciekawych ludzi.

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 6:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Syn Marnotrawny napisał(a):
Ja polecam czlonkowstwo w 2 organizacjach _ servas international to hospitality exchange - super sprawa - mieszka sie u ludzi tak zwiedzilem kilka krajow oraz intervac - to z kolei home exchange gdzie wymieniamy sie domami _ bylem juz na sardyni w ten sposob a teraz jestem tak we Francji :) _ dlatego tez nie mam polskiej czcionki bo wlasnie stamtad pisze_ polecam naprawde fajny sposob na poznanie ciekawych ludzi.



Super sprawa tylko tam trzeba mieć chyba swój dom, a nie ciągle się włóczyć. Może kiedyś...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 8:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
w servasie nie trzeba mieć - tam możesz być albo traveller albo host. Naprawdę fajna sprawa bo tacy hości to zazwyczaj ciekawi ludzie. W stanach zabrali mnie nad jezioro i uczyli jazdy na nartach wodnych a w Londynie jak siedzialem nad doktoratem to brali mnie do kina. Ciekawe dyskusje bo to zawsze inna perspektywa. To jest nawet dobra forma dla skner bo w sumie taki host naprawdę cię ugości - śniadania, obiadki kolacje i darmowy przewodnik ;). W tamtym tygodniu testowałem nawet to z całą rodzinką w Belgii i się super sprawdziło i nawet dzieciakom się podobało :)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Syn Marnotrawny napisał(a):
w servasie nie trzeba mieć - tam możesz być albo traveller albo host. Naprawdę fajna sprawa bo tacy hości to zazwyczaj ciekawi ludzie. W stanach zabrali mnie nad jezioro i uczyli jazdy na nartach wodnych a w Londynie jak siedzialem nad doktoratem to brali mnie do kina. Ciekawe dyskusje bo to zawsze inna perspektywa. To jest nawet dobra forma dla skner bo w sumie taki host naprawdę cię ugości - śniadania, obiadki kolacje i darmowy przewodnik ;). W tamtym tygodniu testowałem nawet to z całą rodzinką w Belgii i się super sprawdziło i nawet dzieciakom się podobało :)



Sprawdzałem Serwasa. Wszysko ok tylko, że to misjonarze z konkretnym ideologicznym przekazem. Prawdopodobnie kiedy bym znalazł się gdzieś daleko od mojego kraju doszłoby do konfliktu światopoglądu i padłoby znane mi stwierdzenie ludzi spod "kwiatu lotosu": "Nie możesz czerpać tylko z jednego źródła".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lip 16, 2012 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 10, 2006 11:47 am
Posty: 1007
Lokalizacja: Kielce
Nie bój się nie ma tam tylko buddystów, homoseksualistów, masonów i cyklistów - to raczej normalni ludzie, choć w ulicoprostym standardzie to fakt, niezbawieni i nieodrodzeni grzesznicy bez szans na zbawienie - choć akurat jak bylem w USA to zabrali mnie do koscioła - jakiś taki duży był i zielonoświatkowy ;) - tak więc na ludzi mozna trafić różnych - jak w zyciu. Natomiast nikt ci pogladów narzucał nie będzie - to raczej wzajemne międzykulturowe poznawanie się a nie kłótnie i indoktrynacje :)

_________________
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 12:53 pm 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): Cz mar 24, 2005 10:56 pm
Posty: 212
Piszemy tutaj wyłącznie o wakacjach. Zero bezsensownych bijatyk nie na temat. Ostatnia została usunięta.

Admin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 18, 2012 1:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 5:22 pm
Posty: 246
Jak ktoś chce na rower z namiotem, bądź w schroniskach i nie wie jak się za to zabrać chętnie służę pomocą w ustalaniu tras, kupnie sprzętu (doradzeniu) i innymi praktycznymi radami.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz sty 23, 2020 6:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 8:48 pm
Posty: 36
Czy ktoś zna jakieś lokum dla 10 osób ze śniadaniami , obiadokolacjami i mikrosalą wykładową (może być stołówka - aby niedostępna w tym czasie dla innych gości)? W górach najlepiej świętokrzyskich, lub w kotlinie kłodzkiej i najlepiej u wierzących, ale niekoniecznie. Na lipiec lub sierpień 2020r.

_________________
Bliski jest Pan tym, których serce jest złamane. Ps.34


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL